Logilink professional ultraflex - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 5 m - 6 mm - s/ftp - cat 7 (cable) / cat 6a (connectors) - halogen-free, molded, snagless - black, ral 9011
🔥Πωλείται γρήγορα!
Logilink professional ultraflex - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 5 m - 6 mm - s/ftp - cat 7 (cable) / cat 6a (connectors) - halogen-free, molded, snagless - black, ral 9011
€ 8.97
Aπομένουν μόνο 3!
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8703165&productId=f61d6589-e60c-44be-bb71-642c66f0308c&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8703165&productId=f61d6589-e60c-44be-bb71-642c66f0308c&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8703165&productId=f61d6589-e60c-44be-bb71-642c66f0308c&quantity=3"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8703165&productId=f61d6589-e60c-44be-bb71-642c66f0308c&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8703165&productId=f61d6589-e60c-44be-bb71-642c66f0308c&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8703165&productId=f61d6589-e60c-44be-bb71-642c66f0308c&quantity=3"}]
–+
16
Points earned
Χαμηλό απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
f61d6589-e60c-44be-bb71-642c66f0308c
Special Features
- Cat.6A RJ45 shielded plugs with Cat.7 S/FTP raw cable
- Flexible and soft cable with small bending radius
- Suitable for 10 Gigabit Ethernet, PoE, PoE+, PoE++
- Comply with Cat.6A ISO11801 Channel Class EA
- 3P and GHMT tested and certified
- 4x2xAWG26/7 bare copper wire
- Low smoke (IEC 61034)
- Halogen free (IEC 60754-2)
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 7 (cable) / CAT 6a (connectors) |
| Technology | S/FTP |
| Shielding Material | Copper braid |
| Jacket Material | Halogen Free Flame-Retardant (HFFR) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 2 pairs |
| Features | Halogen-free, molded, snagless, PoE+ Ready, strain relief, PoE ready, PoE++ ready, bare copper, bending radius 25mm, ultra flex, up to 10GBps |
| Length | 5 m |
| Diameter | 6 mm |
| Weight | 162 g |
| Colour | Black, RAL 9011 |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | WEEE, 3P, IEC 60332-1-2, IEC 60754-2, IEC 61034, ANSI/TIA-568-C.2, ISO 11801 Class Ea, UKCA, GHMT, EN50173 - up to 500 MHz |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 75 °C |