Startech.com 1m lszh cat6 ethernet cable, 10 gigabit snagless rj45 100w poe network patch cord with strain relief, cat 6 10GBe utp, blue, individually tested/etl, low smoke zero halogen - category 6 - 24awg (n6lpatch1mbl) - patch cable - rj-45 (m) to rj-4
🔥Πωλείται γρήγορα!
Startech.com 1m lszh cat6 ethernet cable, 10 gigabit snagless rj45 100w poe network patch cord with strain relief, cat 6 10GBe utp, blue, individually tested/etl, low smoke zero halogen - category 6 - 24awg (n6lpatch1mbl) - patch cable - rj-45 (m) to rj-4
€ 8.32
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Blue
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8700960&productId=db5478dd-e243-4e3a-8b43-ac8fa8111ccc&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8700960&productId=db5478dd-e243-4e3a-8b43-ac8fa8111ccc&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8700960&productId=db5478dd-e243-4e3a-8b43-ac8fa8111ccc&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8700960&productId=db5478dd-e243-4e3a-8b43-ac8fa8111ccc&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8700960&productId=db5478dd-e243-4e3a-8b43-ac8fa8111ccc&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8700960&productId=db5478dd-e243-4e3a-8b43-ac8fa8111ccc&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8700960&productId=db5478dd-e243-4e3a-8b43-ac8fa8111ccc&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8700960&productId=db5478dd-e243-4e3a-8b43-ac8fa8111ccc&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8700960&productId=db5478dd-e243-4e3a-8b43-ac8fa8111ccc&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8700960&productId=db5478dd-e243-4e3a-8b43-ac8fa8111ccc&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8700960&productId=db5478dd-e243-4e3a-8b43-ac8fa8111ccc&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8700960&productId=db5478dd-e243-4e3a-8b43-ac8fa8111ccc&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8700960&productId=db5478dd-e243-4e3a-8b43-ac8fa8111ccc&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8700960&productId=db5478dd-e243-4e3a-8b43-ac8fa8111ccc&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8700960&productId=db5478dd-e243-4e3a-8b43-ac8fa8111ccc&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8700960&productId=db5478dd-e243-4e3a-8b43-ac8fa8111ccc&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8700960&productId=db5478dd-e243-4e3a-8b43-ac8fa8111ccc&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8700960&productId=db5478dd-e243-4e3a-8b43-ac8fa8111ccc&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8700960&productId=db5478dd-e243-4e3a-8b43-ac8fa8111ccc&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8700960&productId=db5478dd-e243-4e3a-8b43-ac8fa8111ccc&quantity=10"}]
–+
16
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
db5478dd-e243-4e3a-8b43-ac8fa8111ccc
Product Features
- 100% copper for outstanding value
Get the highest value for your cable investment with StarTech Cat 6 cables, each one manufactured using high-quality copper conductors. - 24-gauge wire for high-performance network connections
Ensure high-performance capability for your demanding Ethernet applications, such as Power over Ethernet, using cables that include 24 AWG copper. - 50-micron gold connectors provide peak conductivity
Rely on RJ45 connectors to deliver optimum conductivity while eliminating signal loss due to oxidation or corrosion.
Special Features
- 100% copper for outstanding value
- 24-gauge wire for high-performance network connections
- 50-micron gold connectors provide peak conductivity
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6 |
| Technology | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Wiring Scheme | T568B |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 24 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Snagless, strain relief, PoE ready |
| Length | 1 m |
| Diameter | 6 mm |
| Colour | Blue |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | RoHS, ETL, WEEE, TIA/EIA-568-B.1-2001 - up to 650 MHz |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited lifetime warranty |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 80 °C |