Digitus slim / patch cable / rj-45 (m) to rj-45 (m) / 3 m / utp / cat 6 / halogen-free, molded, snagless / grey
🔥Πωλείται γρήγορα!
Digitus slim / patch cable / rj-45 (m) to rj-45 (m) / 3 m / utp / cat 6 / halogen-free, molded, snagless / grey
€ 6.08
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Grey
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8842911&productId=7fdc45a3-7cf3-4eb2-b79e-560dd537ac7f&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8842911&productId=7fdc45a3-7cf3-4eb2-b79e-560dd537ac7f&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8842911&productId=7fdc45a3-7cf3-4eb2-b79e-560dd537ac7f&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8842911&productId=7fdc45a3-7cf3-4eb2-b79e-560dd537ac7f&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8842911&productId=7fdc45a3-7cf3-4eb2-b79e-560dd537ac7f&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8842911&productId=7fdc45a3-7cf3-4eb2-b79e-560dd537ac7f&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8842911&productId=7fdc45a3-7cf3-4eb2-b79e-560dd537ac7f&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8842911&productId=7fdc45a3-7cf3-4eb2-b79e-560dd537ac7f&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8842911&productId=7fdc45a3-7cf3-4eb2-b79e-560dd537ac7f&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8842911&productId=7fdc45a3-7cf3-4eb2-b79e-560dd537ac7f&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8842911&productId=7fdc45a3-7cf3-4eb2-b79e-560dd537ac7f&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8842911&productId=7fdc45a3-7cf3-4eb2-b79e-560dd537ac7f&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8842911&productId=7fdc45a3-7cf3-4eb2-b79e-560dd537ac7f&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8842911&productId=7fdc45a3-7cf3-4eb2-b79e-560dd537ac7f&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8842911&productId=7fdc45a3-7cf3-4eb2-b79e-560dd537ac7f&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8842911&productId=7fdc45a3-7cf3-4eb2-b79e-560dd537ac7f&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8842911&productId=7fdc45a3-7cf3-4eb2-b79e-560dd537ac7f&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8842911&productId=7fdc45a3-7cf3-4eb2-b79e-560dd537ac7f&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8842911&productId=7fdc45a3-7cf3-4eb2-b79e-560dd537ac7f&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8842911&productId=7fdc45a3-7cf3-4eb2-b79e-560dd537ac7f&quantity=10"}]
–+
12
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
7fdc45a3-7cf3-4eb2-b79e-560dd537ac7f
Product Features
· 2x RJ45 connectors (8P8C)· Covers with kink protection, strain relief and locking lever protection
· Length indication on hoods
· Inner conductors: Copper (Cu)
· Halogen free: yes
· Pin Assignment: 1:1
· Category: 6
· AWG cross-section: 28
· Anti-kink sleeve: moulded
· Connector 1 type: RJ45 8(8)
· Connector 2 type: RJ45 8(8)
· Cable design: 4x2
· Flame retardant version: yes
· Anti-kink sleeve colour: Grey
· Locking lever protection: yes
· NVP value: 69
· Oil resistant to EN 60811-404: no
· Bending radius: 4D (outer diameter x 4)
· Sheath colour: Grey
· Length: 3 m
Special Features
· Small outer diameter of 3.65 mm is suitable for flexible use· With LSZH (low smoke zero halogen) outer sheath for best fire behaviour and low smoke emission.
· Transparent red coloured connector for easy identification of Category 6 (250 MHz)
· Inner conductors: Copper (Cu)
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6 |
| Technology | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC |
| American Wire Gauge (AWG) | 28/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Features | Halogen-free, molded, snagless, Slim, flame retardant, Anti-kink sleeve, strain relief, length indication, copper conductors, bending radius 4D |
| Length | 3 m |
| Colour | Grey |
| Image Colour Disclaimer | The displayed product image may be a different colour |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | ISO/IEC 11801, EN 50173 - up to 250 MHz |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 17 cm |
| Shipping Depth | 17 cm |
| Shipping Height | 2 cm |
| Shipping Weight | 50 g |