Digitus professional - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 50 cm - utp - cat 6 - halogen-free, molded, snagless - yellow
🔥Πωλείται γρήγορα!
Digitus professional - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 50 cm - utp - cat 6 - halogen-free, molded, snagless - yellow
EXTRA -10%
€ 3.39
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Yellow
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=9023481&productId=abef96af-19ee-4b54-a38e-ba43f780822c&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=9023481&productId=abef96af-19ee-4b54-a38e-ba43f780822c&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=9023481&productId=abef96af-19ee-4b54-a38e-ba43f780822c&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=9023481&productId=abef96af-19ee-4b54-a38e-ba43f780822c&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=9023481&productId=abef96af-19ee-4b54-a38e-ba43f780822c&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=9023481&productId=abef96af-19ee-4b54-a38e-ba43f780822c&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=9023481&productId=abef96af-19ee-4b54-a38e-ba43f780822c&quantity=7"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=9023481&productId=abef96af-19ee-4b54-a38e-ba43f780822c&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=9023481&productId=abef96af-19ee-4b54-a38e-ba43f780822c&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=9023481&productId=abef96af-19ee-4b54-a38e-ba43f780822c&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=9023481&productId=abef96af-19ee-4b54-a38e-ba43f780822c&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=9023481&productId=abef96af-19ee-4b54-a38e-ba43f780822c&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=9023481&productId=abef96af-19ee-4b54-a38e-ba43f780822c&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=9023481&productId=abef96af-19ee-4b54-a38e-ba43f780822c&quantity=7"}]
–+
Jinius Promo
EXTRA -10% έκπτωση στο καλάθι! (Μέγιστη έκπτωση €40)
6
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
abef96af-19ee-4b54-a38e-ba43f780822c
Product Features
· 2x RJ45 (8P8C) connectors· Boots with kink protection, strain relief and latch protection
· Length marking on boot
· Conductor: Copper (Cu)
Special Features
· With LSZH (Low Smoke Zero Halogen) sheath for best fire behaviour and low smoke emissions.· Transparent red colored plug for easy identification of Category 6 (250 MHz)
· Conductor: Copper (Cu)
· PoE+ ready
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6 |
| Technology | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Plated Connector | Gold, nickel |
| Features | Halogen-free, molded, snagless, strain relief, kink protection |
| Length | 50 cm |
| Colour | Yellow |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | ISO/IEC 11801, EN 50173 - up to 250 MHz |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | 15 years warranty |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |