Levelone pos-3000 gigabit high power / poe splitter / 25 watt
🔥Πωλείται γρήγορα!
Levelone pos-3000 gigabit high power / poe splitter / 25 watt
EXTRA -10%
€ 61.37
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=92&pid=8698641&productId=0933698b-2fe7-4a98-841f-2ec331a1bdfb&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=92&pid=8698641&productId=0933698b-2fe7-4a98-841f-2ec331a1bdfb&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=92&pid=8698641&productId=0933698b-2fe7-4a98-841f-2ec331a1bdfb&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=92&pid=8698641&productId=0933698b-2fe7-4a98-841f-2ec331a1bdfb&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=92&pid=8698641&productId=0933698b-2fe7-4a98-841f-2ec331a1bdfb&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=92&pid=8698641&productId=0933698b-2fe7-4a98-841f-2ec331a1bdfb&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=92&pid=8698641&productId=0933698b-2fe7-4a98-841f-2ec331a1bdfb&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=92&pid=8698641&productId=0933698b-2fe7-4a98-841f-2ec331a1bdfb&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=92&pid=8698641&productId=0933698b-2fe7-4a98-841f-2ec331a1bdfb&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=92&pid=8698641&productId=0933698b-2fe7-4a98-841f-2ec331a1bdfb&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=92&pid=8698641&productId=0933698b-2fe7-4a98-841f-2ec331a1bdfb&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=92&pid=8698641&productId=0933698b-2fe7-4a98-841f-2ec331a1bdfb&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=92&pid=8698641&productId=0933698b-2fe7-4a98-841f-2ec331a1bdfb&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=92&pid=8698641&productId=0933698b-2fe7-4a98-841f-2ec331a1bdfb&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=92&pid=8698641&productId=0933698b-2fe7-4a98-841f-2ec331a1bdfb&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=92&pid=8698641&productId=0933698b-2fe7-4a98-841f-2ec331a1bdfb&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=92&pid=8698641&productId=0933698b-2fe7-4a98-841f-2ec331a1bdfb&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=92&pid=8698641&productId=0933698b-2fe7-4a98-841f-2ec331a1bdfb&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=92&pid=8698641&productId=0933698b-2fe7-4a98-841f-2ec331a1bdfb&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=92&pid=8698641&productId=0933698b-2fe7-4a98-841f-2ec331a1bdfb&quantity=10"}]
–+
Jinius Promo
EXTRA -10% έκπτωση στο καλάθι! (Μέγιστη έκπτωση €40)
122
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
0933698b-2fe7-4a98-841f-2ec331a1bdfb
Special Features
- Network devices at Gigabit speeds all within a compact device
- Automatically detects PoE terminals and supplies inline power
- Easily install non-PoE devices where a power outlet is not available
- Reduce installation and network equipment costs
- Safeguards network device with short circuit protection
- Converts non-PoE devices with Power over Ethernet support
- Supplies power up to 25 watts
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Device Type | PoE splitter - external |
| Power Device | Power Device |
| Input Connectors | RJ-45 |
| Power OuTPUt Connectors Details | 1 x power ¦ 1 x RJ-45 |
| OuTPUt Voltage | 5 - 12 V |
| Power Capacity | 25 Watt |
| Expansion / Connectivity | Expansion / Connectivity |
| Interfaces | 1 x Gigabit LAN - RJ-45 |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Cables Included | Power cable - external |
| Compliant Standards | EN 60950, FCC, RoHS |
| Dimensions & Weight | Dimensions & Weight |
| Width | 8 cm |
| Depth | 5.5 cm |
| Height | 3.1 cm |
| Weight | 76 g |