Delock - network coupler - mt-rj (f) to mt-rj (f) - fibre optic - black
🔥Πωλείται γρήγορα!
Delock - network coupler - mt-rj (f) to mt-rj (f) - fibre optic - black
€ 15.66
Aπομένουν μόνο 2!
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=2&pid=8702356&productId=65cf4de8-ae75-4cf0-bd99-9c9c75af5c70&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=2&pid=8702356&productId=65cf4de8-ae75-4cf0-bd99-9c9c75af5c70&quantity=2"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=2&pid=8702356&productId=65cf4de8-ae75-4cf0-bd99-9c9c75af5c70&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=2&pid=8702356&productId=65cf4de8-ae75-4cf0-bd99-9c9c75af5c70&quantity=2"}]
–+
30
Points earned
Χαμηλό απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
65cf4de8-ae75-4cf0-bd99-9c9c75af5c70
Product Specification
Network Cable TypeNetwork coupler
TechnologyFibre optic
FeaturesPlastic housing, dust cap
Width2.2 cm
Depth2.8 cm
Height0.93 cm
ColourBlack
Connectivity
ConnectorMT-RJ - female
Connector (Second End)MT-RJ - female
Miscellaneous
Package DetailsZip bag
Environmental Parameters
Min Operating Temperature-40 °C
Max Operating Temperature85 °C
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Network coupler |
| Technology | Fibre optic |
| Features | Plastic housing, dust cap |
| Width | 2.2 cm |
| Depth | 2.8 cm |
| Height | 0.93 cm |
| Colour | Black |
| Connectivity | |
| Connector | MT-RJ - female |
| Connector (Second End) | MT-RJ - female |
| Miscellaneous | |
| Package Details | Zip bag |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |