Startech.com 10m cat6a ethernet cable - blue - low smoke zero halogen (lszh) - 10GBe 500mhz 100w poe++ snagless rj-45 w/strain reliefs s/ftp network patch cord - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 10 m - s/ftp - cat 6a - ieee 802.3bt - halogen-free, m
🔥Πωλείται γρήγορα!
Startech.com 10m cat6a ethernet cable - blue - low smoke zero halogen (lszh) - 10GBe 500mhz 100w poe++ snagless rj-45 w/strain reliefs s/ftp network patch cord - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 10 m - s/ftp - cat 6a - ieee 802.3bt - halogen-free, m
€ 19.36
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Blue
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8702002&productId=665d2aae-44e8-42c4-8673-515074adc8a8&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8702002&productId=665d2aae-44e8-42c4-8673-515074adc8a8&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8702002&productId=665d2aae-44e8-42c4-8673-515074adc8a8&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8702002&productId=665d2aae-44e8-42c4-8673-515074adc8a8&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8702002&productId=665d2aae-44e8-42c4-8673-515074adc8a8&quantity=5"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8702002&productId=665d2aae-44e8-42c4-8673-515074adc8a8&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8702002&productId=665d2aae-44e8-42c4-8673-515074adc8a8&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8702002&productId=665d2aae-44e8-42c4-8673-515074adc8a8&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8702002&productId=665d2aae-44e8-42c4-8673-515074adc8a8&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8702002&productId=665d2aae-44e8-42c4-8673-515074adc8a8&quantity=5"}]
–+
38
Points earned
Χαμηλό απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
665d2aae-44e8-42c4-8673-515074adc8a8
Product Specification
Network Cable TypePatch cable - CAT 6a - IEEE 802.3bt
TechnologyS/FTP
Shielding MaterialFoil
Jacket MaterialLow Smoke Zero Halogen (LSZH)
American Wire Gauge (AWG)27
Wires per Cable8 wires
Pairs per Cable4 pairs
Plated ConnectorGold
FeaturesHalogen-free, molded, snagless, stranded, strain relief, minimised Near-End Crosstalk (NEXT), test fluke pass, copper conductor, EMI/RFI protection, 100 Watt maximum input power, reduced Return Loss (RL), damage protection, up to 10GBps
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a - IEEE 802.3bt |
| Technology | S/FTP |
| Shielding Material | Foil |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 27 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Halogen-free, molded, snagless, stranded, strain relief, minimised Near-End Crosstalk (NEXT), test fluke pass, copper conductor, EMI/RFI protection, 100 Watt maximum input power, reduced Return Loss (RL), damage protection, up to 10GBps |
| Length | 10 m |
| Weight | 340.3 g |
| Colour | Blue |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | RoHS, ETL, WEEE, ANSI/TIA-568.2-D, PoE++ - up to 500 MHz |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 31 cm |
| Shipping Depth | 22 cm |
| Shipping Height | 4.5 cm |
| Shipping Weight | 357.4 g |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited lifetime warranty |