Logilink professional - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 5 m - 6 mm - s/ftp - cat 7 (cable) / cat 6a (connectors) - halogen-free, molded, snagless - grey, ral 7035
🔥Πωλείται γρήγορα!
Logilink professional - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 5 m - 6 mm - s/ftp - cat 7 (cable) / cat 6a (connectors) - halogen-free, molded, snagless - grey, ral 7035
€ 8.95
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Grey
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=14&pid=8700240&productId=6b86cb66-f9b7-406d-87a9-8a868601dfb7&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=14&pid=8700240&productId=6b86cb66-f9b7-406d-87a9-8a868601dfb7&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=14&pid=8700240&productId=6b86cb66-f9b7-406d-87a9-8a868601dfb7&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=14&pid=8700240&productId=6b86cb66-f9b7-406d-87a9-8a868601dfb7&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=14&pid=8700240&productId=6b86cb66-f9b7-406d-87a9-8a868601dfb7&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=14&pid=8700240&productId=6b86cb66-f9b7-406d-87a9-8a868601dfb7&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=14&pid=8700240&productId=6b86cb66-f9b7-406d-87a9-8a868601dfb7&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=14&pid=8700240&productId=6b86cb66-f9b7-406d-87a9-8a868601dfb7&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=14&pid=8700240&productId=6b86cb66-f9b7-406d-87a9-8a868601dfb7&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=14&pid=8700240&productId=6b86cb66-f9b7-406d-87a9-8a868601dfb7&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=14&pid=8700240&productId=6b86cb66-f9b7-406d-87a9-8a868601dfb7&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=14&pid=8700240&productId=6b86cb66-f9b7-406d-87a9-8a868601dfb7&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=14&pid=8700240&productId=6b86cb66-f9b7-406d-87a9-8a868601dfb7&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=14&pid=8700240&productId=6b86cb66-f9b7-406d-87a9-8a868601dfb7&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=14&pid=8700240&productId=6b86cb66-f9b7-406d-87a9-8a868601dfb7&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=14&pid=8700240&productId=6b86cb66-f9b7-406d-87a9-8a868601dfb7&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=14&pid=8700240&productId=6b86cb66-f9b7-406d-87a9-8a868601dfb7&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=14&pid=8700240&productId=6b86cb66-f9b7-406d-87a9-8a868601dfb7&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=14&pid=8700240&productId=6b86cb66-f9b7-406d-87a9-8a868601dfb7&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=14&pid=8700240&productId=6b86cb66-f9b7-406d-87a9-8a868601dfb7&quantity=10"}]
–+
16
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
6b86cb66-f9b7-406d-87a9-8a868601dfb7
Special Features
- Cat.6A RJ45 shielded plugs with Cat.7 S/FTP raw cable
- Flexible and soft cable with small bending radius
- Suitable for 10 Gigabit Ethernet, PoE, PoE+, PoE++
- 3P and GHMT tested and certified
- Bare copper wire
- Low smoke
- Halogen free
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 7 (cable) / CAT 6a (connectors) |
| Technology | S/FTP |
| Shielding Material | Copper braid |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Features | Halogen-free, molded, snagless, flame retardant, shielded connectors, PoE+ Ready, strain relief, PoE++ ready, up to 10GBps, Power over Ethernet (PoE), copper wires |
| Length | 5 m |
| Diameter | 6 mm |
| Weight | 162 g |
| Colour | Grey, RAL 7035 |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | RoHS, WEEE, 3P, IEC 60332-1-2, IEC 60754-2, IEC 61034, ISO 11801 Class Ea, UKCA, GHMT, ANSI/TIA/EIA-568.2-C, EN50173 - up to 500 MHz |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 20 cm |
| Shipping Depth | 25 cm |
| Shipping Height | 3 cm |
| Shipping Weight | 164 g |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 75 °C |