Lindy - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 3 m - 6.2 mm - s/ftp - cat 6 - halogen-free, snagless - yellow
🔥Πωλείται γρήγορα!
Lindy - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 3 m - 6.2 mm - s/ftp - cat 6 - halogen-free, snagless - yellow
€ 14.57
Aπομένουν μόνο 3!
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Yellow
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8703472&productId=72e0d06f-df85-4631-a408-cd0e1cb46d32&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8703472&productId=72e0d06f-df85-4631-a408-cd0e1cb46d32&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8703472&productId=72e0d06f-df85-4631-a408-cd0e1cb46d32&quantity=3"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8703472&productId=72e0d06f-df85-4631-a408-cd0e1cb46d32&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8703472&productId=72e0d06f-df85-4631-a408-cd0e1cb46d32&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8703472&productId=72e0d06f-df85-4631-a408-cd0e1cb46d32&quantity=3"}]
–+
28
Points earned
Χαμηλό απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
72e0d06f-df85-4631-a408-cd0e1cb46d32
Special Features
- Twisted pair patch cable with RJ45 connectors
- Cat.6 S/FTP PIMF, LSZH
- Integrated snagless connector for latch protection
- Gold plated pins for better conductivity and elimination of signal loss
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6 |
| Technology | S/FTP |
| Shielding Material | Aluminum-polyester foil with braid |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26 |
| Plated Connector | Gold over nickel |
| Features | Halogen-free, snagless, strain relief, latch protection, corrosion-resistant, polycarbonate housing, copper conductors, bending radius 18.6 mm, twisted pair cable |
| Length | 3 m |
| Diameter | 6.2 mm |
| Colour | Yellow |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | UL, RoHS, ISO/IEC 11801, REACH - up to 250 MHz |
| Package Details | Polybag |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | 10 years warranty |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |