Lindy - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 50 cm - 6.2 mm - s/ftp - cat 6 - halogen-free, snagless - yellow
🔥Πωλείται γρήγορα!
Lindy - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 50 cm - 6.2 mm - s/ftp - cat 6 - halogen-free, snagless - yellow
€ 8.16
Aπομένουν μόνο 1!
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Yellow
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=1&pid=8701893&productId=8d7c2871-9fb3-442a-a0e1-a5014c6305a8&quantity=1"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=1&pid=8701893&productId=8d7c2871-9fb3-442a-a0e1-a5014c6305a8&quantity=1"}]
–+
16
Points earned
Χαμηλό απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
8d7c2871-9fb3-442a-a0e1-a5014c6305a8
Special Features
- Twisted pair patch cable with RJ45 connectors
- Cat.6 S/FTP PIMF, LSZH
- Integrated snagless connector for latch protection
- Gold plated pins for better conductivity and elimination of signal loss
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6 |
| Technology | S/FTP |
| Shielding Material | Aluminium-polyester foil |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26 |
| Plated Connector | Nickel |
| Features | Halogen-free, snagless, strain relief, latch protection, corrosion-resistant, polycarbonate housing, copper conductors, bending radius 18.6 mm, twisted pair cable, gold-plated pins |
| Length | 50 cm |
| Diameter | 6.2 mm |
| Colour | Yellow |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | UL, RoHS, ISO/IEC 11801, REACH - up to 250 MHz |
| Package Details | Polybag |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | 10 years warranty |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |