Digitus professional / patch cable / rj-45 (m) to rj-45 (m) / 2 m / sftp / cat 6 / booted, halogen-free, snagless / blue
🔥Πωλείται γρήγορα!
Digitus professional / patch cable / rj-45 (m) to rj-45 (m) / 2 m / sftp / cat 6 / booted, halogen-free, snagless / blue
€ 5.69
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Blue
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=122&pid=8701217&productId=907b037d-53bc-4c69-95a6-2b8bb420fd9a&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=122&pid=8701217&productId=907b037d-53bc-4c69-95a6-2b8bb420fd9a&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=122&pid=8701217&productId=907b037d-53bc-4c69-95a6-2b8bb420fd9a&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=122&pid=8701217&productId=907b037d-53bc-4c69-95a6-2b8bb420fd9a&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=122&pid=8701217&productId=907b037d-53bc-4c69-95a6-2b8bb420fd9a&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=122&pid=8701217&productId=907b037d-53bc-4c69-95a6-2b8bb420fd9a&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=122&pid=8701217&productId=907b037d-53bc-4c69-95a6-2b8bb420fd9a&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=122&pid=8701217&productId=907b037d-53bc-4c69-95a6-2b8bb420fd9a&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=122&pid=8701217&productId=907b037d-53bc-4c69-95a6-2b8bb420fd9a&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=122&pid=8701217&productId=907b037d-53bc-4c69-95a6-2b8bb420fd9a&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=122&pid=8701217&productId=907b037d-53bc-4c69-95a6-2b8bb420fd9a&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=122&pid=8701217&productId=907b037d-53bc-4c69-95a6-2b8bb420fd9a&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=122&pid=8701217&productId=907b037d-53bc-4c69-95a6-2b8bb420fd9a&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=122&pid=8701217&productId=907b037d-53bc-4c69-95a6-2b8bb420fd9a&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=122&pid=8701217&productId=907b037d-53bc-4c69-95a6-2b8bb420fd9a&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=122&pid=8701217&productId=907b037d-53bc-4c69-95a6-2b8bb420fd9a&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=122&pid=8701217&productId=907b037d-53bc-4c69-95a6-2b8bb420fd9a&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=122&pid=8701217&productId=907b037d-53bc-4c69-95a6-2b8bb420fd9a&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=122&pid=8701217&productId=907b037d-53bc-4c69-95a6-2b8bb420fd9a&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=122&pid=8701217&productId=907b037d-53bc-4c69-95a6-2b8bb420fd9a&quantity=10"}]
–+
10
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
907b037d-53bc-4c69-95a6-2b8bb420fd9a
Product Features
· 2x RJ45 (8P8C) connectors· Boots with kink protection, strain relief and latch protection
· Length marking on boot
· Conductor: Copper (Cu)
Special Features
· With LSZH (Low Smoke Zero Halogen) sheath for best fire behaviour and low smoke emissions.· Transparent red colored plug with metal shielding for easy identification of Category 6 (250 MHz)
· Conductor: Copper (Cu)
· PoE+ ready
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6 |
| Technology | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Booted, halogen-free, snagless, strain relief |
| Length | 2 m |
| Colour | Blue |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | IEC 60332-1, ISO/IEC 11801 - up to 250 MHz |
| Manufacturer Warranty | Manufacturer Warranty |
| Service & Support | 15 years warranty |
| Environmental Parameters | Environmental Parameters |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |