Digitus - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 1 m - sftp - cat 6a - booted, halogen-free, molded, snagless, stranded - red, ral 3020
🔥Πωλείται γρήγορα!
Digitus - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 1 m - sftp - cat 6a - booted, halogen-free, molded, snagless, stranded - red, ral 3020
€ 4.53
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Red
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=105&pid=8702409&productId=9f414c83-2b65-4c8e-a20f-c188f09c7fa6&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=105&pid=8702409&productId=9f414c83-2b65-4c8e-a20f-c188f09c7fa6&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=105&pid=8702409&productId=9f414c83-2b65-4c8e-a20f-c188f09c7fa6&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=105&pid=8702409&productId=9f414c83-2b65-4c8e-a20f-c188f09c7fa6&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=105&pid=8702409&productId=9f414c83-2b65-4c8e-a20f-c188f09c7fa6&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=105&pid=8702409&productId=9f414c83-2b65-4c8e-a20f-c188f09c7fa6&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=105&pid=8702409&productId=9f414c83-2b65-4c8e-a20f-c188f09c7fa6&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=105&pid=8702409&productId=9f414c83-2b65-4c8e-a20f-c188f09c7fa6&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=105&pid=8702409&productId=9f414c83-2b65-4c8e-a20f-c188f09c7fa6&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=105&pid=8702409&productId=9f414c83-2b65-4c8e-a20f-c188f09c7fa6&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=105&pid=8702409&productId=9f414c83-2b65-4c8e-a20f-c188f09c7fa6&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=105&pid=8702409&productId=9f414c83-2b65-4c8e-a20f-c188f09c7fa6&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=105&pid=8702409&productId=9f414c83-2b65-4c8e-a20f-c188f09c7fa6&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=105&pid=8702409&productId=9f414c83-2b65-4c8e-a20f-c188f09c7fa6&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=105&pid=8702409&productId=9f414c83-2b65-4c8e-a20f-c188f09c7fa6&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=105&pid=8702409&productId=9f414c83-2b65-4c8e-a20f-c188f09c7fa6&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=105&pid=8702409&productId=9f414c83-2b65-4c8e-a20f-c188f09c7fa6&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=105&pid=8702409&productId=9f414c83-2b65-4c8e-a20f-c188f09c7fa6&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=105&pid=8702409&productId=9f414c83-2b65-4c8e-a20f-c188f09c7fa6&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=105&pid=8702409&productId=9f414c83-2b65-4c8e-a20f-c188f09c7fa6&quantity=10"}]
–+
8
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
9f414c83-2b65-4c8e-a20f-c188f09c7fa6
Product Features
· 2x RJ45 (8P8C) connectors· Boots with kink protection, strain relief and latch protection
· Length marking on boot
· Conductor: Copper (Cu)
Special Features
· With LSZH (Low Smoke Zero Halogen) sheath for best fire behaviour and low smoke emissions.· Transparent yellow colored plug with metal shielding for easy identification of Category 6A (500 MHz)
· Conductor: Copper (Cu)
· PoE+ ready
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a |
| Technology | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Shielding Material | Aluminium foil with aluminium-magnesium braid |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Impedance | 100 Ohm |
| Plated Connector | Gold, nickel |
| Features | Booted, halogen-free, molded, snagless, stranded, labelled, shielded connectors, strain relief, minimised Near-End Crosstalk (NEXT), kink protection, bare copper conductors, yellow connector |
| Length | 1 m |
| Colour | Red, RAL 3020 |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | RoHS, IEC 60332-1, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C.2, ISO/IEC 11801: Class Ea, TIA/EIA-568-B, IEC 61034, EN 50173 - up to 250 MHz |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | 15 years warranty |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |