Digitus professional / patch cable / rj-45 (m) to rj-45 (m) / 2 m / utp / cat 6e / booted, snagless / red
🔥Πωλείται γρήγορα!
Digitus professional / patch cable / rj-45 (m) to rj-45 (m) / 2 m / utp / cat 6e / booted, snagless / red
€ 4.15
Aπομένουν μόνο 1!
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Red
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=1&pid=8700648&productId=abc88320-71c6-4a3e-9714-007de0227324&quantity=1"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=1&pid=8700648&productId=abc88320-71c6-4a3e-9714-007de0227324&quantity=1"}]
–+
8
Points earned
Χαμηλό απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
abc88320-71c6-4a3e-9714-007de0227324
Product Features
· 2x RJ45 (8P8C) connectors· Boots with kink protection, strain relief and latch protection
· Length marking on boot
Special Features
· Transparent red colored plug for easy identification of Category 6 (250 MHz)Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6e |
| Technology | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Jacket Material | PVC |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Plated Connector | Gold, nickel |
| Features | Booted, snagless, strain relief, length indication |
| Length | 2 m |
| Colour | Red |
| Image Colour Disclaimer | The displayed product image may be a different colour |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | ISO/IEC 11801, EN 50173 - up to 250 MHz |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |