Startech.com 5m cat6a ethernet cable / white / s/ftp network patch cord / patch cable
🔥Πωλείται γρήγορα!
Startech.com 5m cat6a ethernet cable / white / s/ftp network patch cord / patch cable
€ 27.56
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: White
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8700593&productId=c47faf86-f174-4607-99f0-ac4e8c10c94f&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8700593&productId=c47faf86-f174-4607-99f0-ac4e8c10c94f&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8700593&productId=c47faf86-f174-4607-99f0-ac4e8c10c94f&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8700593&productId=c47faf86-f174-4607-99f0-ac4e8c10c94f&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8700593&productId=c47faf86-f174-4607-99f0-ac4e8c10c94f&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8700593&productId=c47faf86-f174-4607-99f0-ac4e8c10c94f&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8700593&productId=c47faf86-f174-4607-99f0-ac4e8c10c94f&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8700593&productId=c47faf86-f174-4607-99f0-ac4e8c10c94f&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8700593&productId=c47faf86-f174-4607-99f0-ac4e8c10c94f&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8700593&productId=c47faf86-f174-4607-99f0-ac4e8c10c94f&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8700593&productId=c47faf86-f174-4607-99f0-ac4e8c10c94f&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8700593&productId=c47faf86-f174-4607-99f0-ac4e8c10c94f&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8700593&productId=c47faf86-f174-4607-99f0-ac4e8c10c94f&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8700593&productId=c47faf86-f174-4607-99f0-ac4e8c10c94f&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8700593&productId=c47faf86-f174-4607-99f0-ac4e8c10c94f&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8700593&productId=c47faf86-f174-4607-99f0-ac4e8c10c94f&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8700593&productId=c47faf86-f174-4607-99f0-ac4e8c10c94f&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8700593&productId=c47faf86-f174-4607-99f0-ac4e8c10c94f&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8700593&productId=c47faf86-f174-4607-99f0-ac4e8c10c94f&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8700593&productId=c47faf86-f174-4607-99f0-ac4e8c10c94f&quantity=10"}]
–+
54
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
c47faf86-f174-4607-99f0-ac4e8c10c94f
Product Specification
Network Cable Type
Patch cable - CAT 6a - IEEE 802.3bt
Technology
S/FTP
Shielding Material
Foil
Jacket Material
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
American Wire Gauge (AWG)
27
Wires per Cable
8 wires
Pairs per Cable
4 pairs
Plated Connector
Gold
Features
Halogen-free, molded, snagless, stranded, strain relief, minimised Near-End Crosstalk (NEXT), test fluke pass, copper conductor, EMI/RFI protection, 100 Watt maximum input power, reduced Return Loss (RL), damage protect
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a - IEEE 802.3bt |
| Technology | S/FTP |
| Shielding Material | Foil |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 27 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Halogen-free, molded, snagless, stranded, strain relief, minimised Near-End Crosstalk (NEXT), test fluke pass, copper conductor, EMI/RFI protection, 100 Watt maximum input power, reduced Return Loss (RL), damage protection, up to 10GBps |
| Length | 5 m |
| Weight | 174.6 g |
| Colour | White |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | RoHS, ETL, WEEE, ANSI/TIA-568.2-D, PoE++ - up to 500 MHz |
| Dimensions & Weight (Shipping) | Dimensions & Weight (Shipping) |
| Shipping Width | 20.5 cm |
| Shipping Depth | 18 cm |
| Shipping Height | 3 cm |
| Shipping Weight | 183.3 g |
| Manufacturer Warranty | Manufacturer Warranty |
| Service & Support | Limited lifetime warranty |