Efb-elektronik patch cable rj-45 (m) to rj-45 (m) 1m black / 6 mm / s/ftp / cat 6a / halogen-free, molded, snagless, silicone-free
🔥Πωλείται γρήγορα!
Efb-elektronik patch cable rj-45 (m) to rj-45 (m) 1m black / 6 mm / s/ftp / cat 6a / halogen-free, molded, snagless, silicone-free
€ 5.08
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=111&pid=8704069&productId=e7a02b4a-9b6b-4574-872a-efd7ff99a873&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=111&pid=8704069&productId=e7a02b4a-9b6b-4574-872a-efd7ff99a873&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=111&pid=8704069&productId=e7a02b4a-9b6b-4574-872a-efd7ff99a873&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=111&pid=8704069&productId=e7a02b4a-9b6b-4574-872a-efd7ff99a873&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=111&pid=8704069&productId=e7a02b4a-9b6b-4574-872a-efd7ff99a873&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=111&pid=8704069&productId=e7a02b4a-9b6b-4574-872a-efd7ff99a873&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=111&pid=8704069&productId=e7a02b4a-9b6b-4574-872a-efd7ff99a873&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=111&pid=8704069&productId=e7a02b4a-9b6b-4574-872a-efd7ff99a873&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=111&pid=8704069&productId=e7a02b4a-9b6b-4574-872a-efd7ff99a873&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=111&pid=8704069&productId=e7a02b4a-9b6b-4574-872a-efd7ff99a873&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=111&pid=8704069&productId=e7a02b4a-9b6b-4574-872a-efd7ff99a873&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=111&pid=8704069&productId=e7a02b4a-9b6b-4574-872a-efd7ff99a873&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=111&pid=8704069&productId=e7a02b4a-9b6b-4574-872a-efd7ff99a873&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=111&pid=8704069&productId=e7a02b4a-9b6b-4574-872a-efd7ff99a873&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=111&pid=8704069&productId=e7a02b4a-9b6b-4574-872a-efd7ff99a873&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=111&pid=8704069&productId=e7a02b4a-9b6b-4574-872a-efd7ff99a873&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=111&pid=8704069&productId=e7a02b4a-9b6b-4574-872a-efd7ff99a873&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=111&pid=8704069&productId=e7a02b4a-9b6b-4574-872a-efd7ff99a873&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=111&pid=8704069&productId=e7a02b4a-9b6b-4574-872a-efd7ff99a873&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=111&pid=8704069&productId=e7a02b4a-9b6b-4574-872a-efd7ff99a873&quantity=10"}]
–+
10
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
e7a02b4a-9b6b-4574-872a-efd7ff99a873
Product Features
- Reliable connectivity
This patch cable supports tested frequencies up to 500 MHz, providing stable and fast data transfer for various applications. - Durable design
Constructed with a bending radius of 30 mm and an anti-kink sleeve, this cable is designed to withstand wear and tear. - Safety features
The Low Smoke Zero Halogen jacket minimizes toxic smoke emissions in case of fire, making it safe for indoor use. - Versatile compatibility
Equipped with RJ-45 male connectors on both ends, ensuring compatibility with most networking devices. - Environmentally compliant
This cable complies with ISO/IEC 11801 and ANSI/TIA-568-C.2 standards, ensuring high quality and environmental safety.
Special Features
- Constructed with copper conductors for reliable performance
- Low Smoke Zero Halogen jacket enhances safety during fire incidents
- Gold plated connectors ensure stable network connections
- Flexible design with anti-kink sleeve for improved durability
- Compliant with multiple industry standards for quality assurance
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a |
| Technology | S/FTP |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Impedance | 100 Ohm |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Halogen-free, molded, snagless, silicone-free, Anti-kink sleeve, copper conductor, bending radius 30mm, silicon-free, length imprint |
| Length | 1 m |
| Diameter | 6 mm |
| Colour | Black |
| Image Colour Disclaimer | The displayed product image may be a different colour |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | ISO/IEC 11801, IEC 60603-7-51, ANSI/TIA-568-C.2 - up to 500 MHz |
| Environmental Parameters | Environmental Parameters |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |