Efb-elektronik / patch cable / rj-45 (m) to rj-45 (m) / 20 m / 6 mm / s/ftp / cat 6a / halogen-free, molded, snagless, silicone-free / white
🔥Πωλείται γρήγορα!
Efb-elektronik / patch cable / rj-45 (m) to rj-45 (m) / 20 m / 6 mm / s/ftp / cat 6a / halogen-free, molded, snagless, silicone-free / white
€ 32.87
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: White
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8703977&productId=eac1f1f5-a4b6-40c8-86f0-1eed214a49c5&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8703977&productId=eac1f1f5-a4b6-40c8-86f0-1eed214a49c5&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8703977&productId=eac1f1f5-a4b6-40c8-86f0-1eed214a49c5&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8703977&productId=eac1f1f5-a4b6-40c8-86f0-1eed214a49c5&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8703977&productId=eac1f1f5-a4b6-40c8-86f0-1eed214a49c5&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8703977&productId=eac1f1f5-a4b6-40c8-86f0-1eed214a49c5&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8703977&productId=eac1f1f5-a4b6-40c8-86f0-1eed214a49c5&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8703977&productId=eac1f1f5-a4b6-40c8-86f0-1eed214a49c5&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8703977&productId=eac1f1f5-a4b6-40c8-86f0-1eed214a49c5&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8703977&productId=eac1f1f5-a4b6-40c8-86f0-1eed214a49c5&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8703977&productId=eac1f1f5-a4b6-40c8-86f0-1eed214a49c5&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8703977&productId=eac1f1f5-a4b6-40c8-86f0-1eed214a49c5&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8703977&productId=eac1f1f5-a4b6-40c8-86f0-1eed214a49c5&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8703977&productId=eac1f1f5-a4b6-40c8-86f0-1eed214a49c5&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8703977&productId=eac1f1f5-a4b6-40c8-86f0-1eed214a49c5&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8703977&productId=eac1f1f5-a4b6-40c8-86f0-1eed214a49c5&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8703977&productId=eac1f1f5-a4b6-40c8-86f0-1eed214a49c5&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8703977&productId=eac1f1f5-a4b6-40c8-86f0-1eed214a49c5&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8703977&productId=eac1f1f5-a4b6-40c8-86f0-1eed214a49c5&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=29&pid=8703977&productId=eac1f1f5-a4b6-40c8-86f0-1eed214a49c5&quantity=10"}]
–+
64
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
eac1f1f5-a4b6-40c8-86f0-1eed214a49c5
Product Specification
Network Cable TypePatch cable - CAT 6a
TechnologyS/FTP
Jacket MaterialLow Smoke Zero Halogen (LSZH)
American Wire Gauge (AWG)27/7
Wires per Cable8 wires
Pairs per Cable4 pairs
Impedance100 Ohm
Plated ConnectorGold
FeaturesHalogen-free, molded, snagless, silicone-free, flame retardant, Anti-kink sleeve, shielded connectors, copper conductor, silicon-free, length imprint
Length20 m
Diameter6 mm
ColourWhite
Connectivity
ConnectorRJ-45 - male
Connector (Second End)RJ-45 - male
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a |
| Technology | S/FTP |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Impedance | 100 Ohm |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Halogen-free, molded, snagless, silicone-free, flame retardant, Anti-kink sleeve, shielded connectors, copper conductor, silicon-free, length imprint |
| Length | 20 m |
| Diameter | 6 mm |
| Colour | White |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-B, IEC 60603-7-51, ANSI/TIA-568-C.2 - up to 500 MHz |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |