Lindy - USB extension cable - USB type a (m) to USB type a, power dc jack 2.5 mm (id: 0.7 mm) (f) - USB 3.2 - 15 m - slim, active - black
🔥Πωλείται γρήγορα!
Lindy - USB extension cable - USB type a (m) to USB type a, power dc jack 2.5 mm (id: 0.7 mm) (f) - USB 3.2 - 15 m - slim, active - black
€ 103.41
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8700811&productId=692c695c-fcf3-464a-b306-a2b4478295cf&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8700811&productId=692c695c-fcf3-464a-b306-a2b4478295cf&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8700811&productId=692c695c-fcf3-464a-b306-a2b4478295cf&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8700811&productId=692c695c-fcf3-464a-b306-a2b4478295cf&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8700811&productId=692c695c-fcf3-464a-b306-a2b4478295cf&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8700811&productId=692c695c-fcf3-464a-b306-a2b4478295cf&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8700811&productId=692c695c-fcf3-464a-b306-a2b4478295cf&quantity=7"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8700811&productId=692c695c-fcf3-464a-b306-a2b4478295cf&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8700811&productId=692c695c-fcf3-464a-b306-a2b4478295cf&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8700811&productId=692c695c-fcf3-464a-b306-a2b4478295cf&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8700811&productId=692c695c-fcf3-464a-b306-a2b4478295cf&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8700811&productId=692c695c-fcf3-464a-b306-a2b4478295cf&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8700811&productId=692c695c-fcf3-464a-b306-a2b4478295cf&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8700811&productId=692c695c-fcf3-464a-b306-a2b4478295cf&quantity=7"}]
–+
206
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
692c695c-fcf3-464a-b306-a2b4478295cf
Product Specification
TypeUSB extension cable
TechnologyShielded twisted pair (STP)
Shielding MaterialTinned copper
Jacket MaterialPVC
American Wire Gauge (AWG)20/24
Plated ConnectorNickel
FeaturesSlim, active cable, gold plated pins, PVC housing, up to 5GBps data rate, round, tinned copper conductor, 0°C to 40°C operating temperature, minimum bend radius 80 mm
Length15 m
Outside Diameter7.3 mm
ColourBlack
Weight1.24 kg
Connectivity
Connectors9 pin USB Type A - male
Connectors (Second End)9 pin
Χαρακτηριστικά
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Type | USB extension cable |
| Technology | Shielded twisted pair (STP) |
| Shielding Material | Tinned copper |
| Jacket Material | PVC |
| American Wire Gauge (AWG) | 20/24 |
| Plated Connector | Nickel |
| Features | Slim, active cable, gold plated pins, PVC housing, up to 5GBps data rate, round, tinned copper conductor, 0°C to 40°C operating temperature, minimum bend radius 80 mm |
| Length | 15 m |
| Outside Diameter | 7.3 mm |
| Colour | Black |
| Weight | 1.24 kg |
| Connectivity | |
| Connectors | 9 pin USB Type A - male |
| Connectors (Second End) | 9 pin USB Type A - female <br /> Power DC jack 2.5 mm (ID: 0.7 mm) - female |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | USB power adapter cable |
| Compliant Standards | USB 3.2, RoHS, REACH, FCC |
| Package Details | Polybag |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Weight | 1.26 kg |
| Service & Support | 2-year warranty |