Roline / USB cable / 24 pin USB-c (m) to 24 pin USB-c (m) / USB 3.2 Gen 2 / 20 v / 5 a / 2 m / black
🔥Πωλείται γρήγορα!
Roline / USB cable / 24 pin USB-c (m) to 24 pin USB-c (m) / USB 3.2 Gen 2 / 20 v / 5 a / 2 m / black
€ 24.67
Aπομένουν μόνο 2!
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=2&pid=8702950&productId=85710b8c-1c31-4ba3-a601-2bfe3c0f2061&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=2&pid=8702950&productId=85710b8c-1c31-4ba3-a601-2bfe3c0f2061&quantity=2"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=2&pid=8702950&productId=85710b8c-1c31-4ba3-a601-2bfe3c0f2061&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=2&pid=8702950&productId=85710b8c-1c31-4ba3-a601-2bfe3c0f2061&quantity=2"}]
–+
48
Points earned
Χαμηλό απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
85710b8c-1c31-4ba3-a601-2bfe3c0f2061
Product Specification
TypeUSB-C cable
TechnologyShielded
Rated Voltage20 V
Rated Current5 A
FeaturesReversible connector, high speed charging, 10GBps SuperSpeed
Length2 m
ColourBlack
Weight50.8 g
Connectivity
Connector24 pin USB-C - male
Connector (Second End)24 pin USB-C - male
Miscellaneous
Compliant StandardsUSB 3.2 Gen 2, E Mark
Dimensions & Weight (Shipping)
Service & Support5-year warranty
Χαρακτηριστικά
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Type | USB-C cable |
| Technology | Shielded |
| Rated Voltage | 20 V |
| Rated Current | 5 A |
| Features | Reversible connector, high speed charging, 10GBps SuperSpeed |
| Length | 2 m |
| Colour | Black |
| Weight | 50.8 g |
| Connectivity | |
| Connector | 24 pin USB-C - male |
| Connector (Second End) | 24 pin USB-C - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | USB 3.2 Gen 2, E Mark |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Service & Support | 5-year warranty |