Startech.com 2m 6ft USB c to USB c cable - 5a pd - USB 2.0 USB-if certified - USB cable - USB-c (m) straight to USB-c (m) straight - thunderbolt 3 / USB 2.0 / USB 3.0 / USB 3.1 - 5 a - 2 m - black
🔥Πωλείται γρήγορα!
Startech.com 2m 6ft USB c to USB c cable - 5a pd - USB 2.0 USB-if certified - USB cable - USB-c (m) straight to USB-c (m) straight - thunderbolt 3 / USB 2.0 / USB 3.0 / USB 3.1 - 5 a - 2 m - black
€ 25.73
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=26&pid=8702559&productId=a25fcf1c-5c2d-4978-8ba3-0ef50eedf094&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=26&pid=8702559&productId=a25fcf1c-5c2d-4978-8ba3-0ef50eedf094&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=26&pid=8702559&productId=a25fcf1c-5c2d-4978-8ba3-0ef50eedf094&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=26&pid=8702559&productId=a25fcf1c-5c2d-4978-8ba3-0ef50eedf094&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=26&pid=8702559&productId=a25fcf1c-5c2d-4978-8ba3-0ef50eedf094&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=26&pid=8702559&productId=a25fcf1c-5c2d-4978-8ba3-0ef50eedf094&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=26&pid=8702559&productId=a25fcf1c-5c2d-4978-8ba3-0ef50eedf094&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=26&pid=8702559&productId=a25fcf1c-5c2d-4978-8ba3-0ef50eedf094&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=26&pid=8702559&productId=a25fcf1c-5c2d-4978-8ba3-0ef50eedf094&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=26&pid=8702559&productId=a25fcf1c-5c2d-4978-8ba3-0ef50eedf094&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=26&pid=8702559&productId=a25fcf1c-5c2d-4978-8ba3-0ef50eedf094&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=26&pid=8702559&productId=a25fcf1c-5c2d-4978-8ba3-0ef50eedf094&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=26&pid=8702559&productId=a25fcf1c-5c2d-4978-8ba3-0ef50eedf094&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=26&pid=8702559&productId=a25fcf1c-5c2d-4978-8ba3-0ef50eedf094&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=26&pid=8702559&productId=a25fcf1c-5c2d-4978-8ba3-0ef50eedf094&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=26&pid=8702559&productId=a25fcf1c-5c2d-4978-8ba3-0ef50eedf094&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=26&pid=8702559&productId=a25fcf1c-5c2d-4978-8ba3-0ef50eedf094&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=26&pid=8702559&productId=a25fcf1c-5c2d-4978-8ba3-0ef50eedf094&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=26&pid=8702559&productId=a25fcf1c-5c2d-4978-8ba3-0ef50eedf094&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=26&pid=8702559&productId=a25fcf1c-5c2d-4978-8ba3-0ef50eedf094&quantity=10"}]
–+
50
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
a25fcf1c-5c2d-4978-8ba3-0ef50eedf094
Product Specification
TypeUSB-C cable
TechnologyShielded
Shielding MaterialAluminum mylar foil with braid
Jacket MaterialPVC
American Wire Gauge (AWG)24/26
Rated Current5 A
Plated ConnectorNickel
FeaturesPower Delivery (PD) technology, up to 100 Watts of power delivery
Length2 m
ColourBlack
Weight90 g
Connectivity
Connector24 pin USB-C - male - straight
Connector (Second End)24 pin USB-C - male - straight
Miscellaneous
Compliant StandardsThunderbolt 3 / USB 2.0 / USB 3.0 / USB 3.1, RoHS, USB-IF
Χαρακτηριστικά
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Type | USB-C cable |
| Technology | Shielded |
| Shielding Material | Aluminum mylar foil with braid |
| Jacket Material | PVC |
| American Wire Gauge (AWG) | 24/26 |
| Rated Current | 5 A |
| Plated Connector | Nickel |
| Features | Power Delivery (PD) technology, up to 100 Watts of power delivery |
| Length | 2 m |
| Colour | Black |
| Weight | 90 g |
| Connectivity | |
| Connector | 24 pin USB-C - male - straight |
| Connector (Second End) | 24 pin USB-C - male - straight |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | Thunderbolt 3 / USB 2.0 / USB 3.0 / USB 3.1, RoHS, USB-IF |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Service & Support | 2-year warranty |