J5create jca399 / adapter / 24 pin USB-c male to HDMI, USB-c (pd), USB-a 3.2 female / 20 cm / white / 4k144hz (3840 x 2160) support, up to 5GBps data transfer rate
🔥Πωλείται γρήγορα!
J5create jca399 / adapter / 24 pin USB-c male to HDMI, USB-c (pd), USB-a 3.2 female / 20 cm / white / 4k144hz (3840 x 2160) support, up to 5GBps data transfer rate
€ 54.31
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: White
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8703936&productId=b424c017-d7ff-4f41-9710-47c48a8f0457&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8703936&productId=b424c017-d7ff-4f41-9710-47c48a8f0457&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8703936&productId=b424c017-d7ff-4f41-9710-47c48a8f0457&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8703936&productId=b424c017-d7ff-4f41-9710-47c48a8f0457&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8703936&productId=b424c017-d7ff-4f41-9710-47c48a8f0457&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8703936&productId=b424c017-d7ff-4f41-9710-47c48a8f0457&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8703936&productId=b424c017-d7ff-4f41-9710-47c48a8f0457&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8703936&productId=b424c017-d7ff-4f41-9710-47c48a8f0457&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8703936&productId=b424c017-d7ff-4f41-9710-47c48a8f0457&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8703936&productId=b424c017-d7ff-4f41-9710-47c48a8f0457&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8703936&productId=b424c017-d7ff-4f41-9710-47c48a8f0457&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8703936&productId=b424c017-d7ff-4f41-9710-47c48a8f0457&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8703936&productId=b424c017-d7ff-4f41-9710-47c48a8f0457&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8703936&productId=b424c017-d7ff-4f41-9710-47c48a8f0457&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8703936&productId=b424c017-d7ff-4f41-9710-47c48a8f0457&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8703936&productId=b424c017-d7ff-4f41-9710-47c48a8f0457&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8703936&productId=b424c017-d7ff-4f41-9710-47c48a8f0457&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8703936&productId=b424c017-d7ff-4f41-9710-47c48a8f0457&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8703936&productId=b424c017-d7ff-4f41-9710-47c48a8f0457&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8703936&productId=b424c017-d7ff-4f41-9710-47c48a8f0457&quantity=10"}]
–+
108
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
b424c017-d7ff-4f41-9710-47c48a8f0457
Product Features
- High-resolution output
Delivers visuals with a maximum resolution of 3840 x 2160, suitable for gaming and multimedia. - Versatile connectivity options
Equipped with a combination of USB-C and HDMI outputs, this adapter provides flexibility to connect multiple devices. - Efficient data transfer
Supports data transfer rates up to 5GBps, ensuring quick synchronization between devices. - Robust construction
The ABS plastic housing provides durability, making it a reliable choice for both casual and professional use. - User-friendly design
Easy to use with Plug-and-Play capability, allowing for quick setup and hassle-free performance.
Special Features
- Supports maximum output resolution of 3840 x 2160 at 144 Hz
- Multiple output connectors for versatile device compatibility
- Bus-powered for easy operation without an external power source
- Durable ABS plastic housing enhances longevity
- Up to 5GBps data transfer rate for fast connectivity
Χαρακτηριστικά
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Cable Type | Adapter 4K144Hz (3840 x 2160) support, up to 5GBps data transfer rate |
| Compliant Standards | DisplayPort (Alt Mode) |
| Length | 20 cm |
| Recommended Use | Laptop |
| Features | Bus powered, ABS plastic housing |
| Colour | White |
| Localisation | Europe |
| Adapters & Converters | |
| Max OuTPUt Resolution | 3840 x 2160 |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Operating Mode | Extend |
| Connectivity | |
| Connector | 24 pin USB-C - male (input) |
| Connector (Second End) | 19 pin HDMI Type A, 24 pin USB-C (PD), USB-A 3.2 - female (ouTPUt) |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 7.5 cm |
| Depth | 4.5 cm |
| Height | 1.1 cm |
| Weight | 31.5 g |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |