Manhattan USB-c to surface connect cable, 1.8m, male to male. 15v/3a, black, lifetime warranty, polybag / USB cable / USB-c (m) to surface connect (m) / 15 v / 3 a / 1.8 m / power delivery support / black / for microsoft surface book 3, go 2, la
🔥Πωλείται γρήγορα!
Manhattan USB-c to surface connect cable, 1.8m, male to male. 15v/3a, black, lifetime warranty, polybag / USB cable / USB-c (m) to surface connect (m) / 15 v / 3 a / 1.8 m / power delivery support / black / for microsoft surface book 3, go 2, la
€ 18.43
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702593&productId=ab9a702b-8dc1-4a28-b6c2-32aff43326ba&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702593&productId=ab9a702b-8dc1-4a28-b6c2-32aff43326ba&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702593&productId=ab9a702b-8dc1-4a28-b6c2-32aff43326ba&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702593&productId=ab9a702b-8dc1-4a28-b6c2-32aff43326ba&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702593&productId=ab9a702b-8dc1-4a28-b6c2-32aff43326ba&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702593&productId=ab9a702b-8dc1-4a28-b6c2-32aff43326ba&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702593&productId=ab9a702b-8dc1-4a28-b6c2-32aff43326ba&quantity=7"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702593&productId=ab9a702b-8dc1-4a28-b6c2-32aff43326ba&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702593&productId=ab9a702b-8dc1-4a28-b6c2-32aff43326ba&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702593&productId=ab9a702b-8dc1-4a28-b6c2-32aff43326ba&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702593&productId=ab9a702b-8dc1-4a28-b6c2-32aff43326ba&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702593&productId=ab9a702b-8dc1-4a28-b6c2-32aff43326ba&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702593&productId=ab9a702b-8dc1-4a28-b6c2-32aff43326ba&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702593&productId=ab9a702b-8dc1-4a28-b6c2-32aff43326ba&quantity=7"}]
–+
36
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
ab9a702b-8dc1-4a28-b6c2-32aff43326ba
Special Features
- Charges your Microsoft Surface Pro, Surface Book, Surface Laptop or Surface Go from a USB-C PD wall charger or powerbank
- Replaces the heavy, bulky Microsoft Surface power supply with a more compact, versatile charging solution
- Supports USB Power Delivery (PD); requires an external PD charger with at least 45 W (15 V / 3 A) - available from Manhattan
- Supports the Surface Connect port's overload, over-current and short-circuit protection
- Corrosion-resistant contacts
Χαρακτηριστικά
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Type | USB-C cable |
| Jacket Material | PVC |
| American Wire Gauge (AWG) | 20 |
| Rated Voltage | 15 V |
| Rated Current | 3 A |
| Plated Connector | Nickel |
| Features | Power Delivery support, corrosion-resistant connectors, overcurrent protection, overload protection, short-circuit protection |
| Length | 1.8 m |
| Outside Diameter | 3.5 mm |
| Colour | Black |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | 24 pin USB-C - male |
| Connector (Second End) | Surface Connect - male |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | FCC, RoHS |
| Package Details | Polybag |
| Dimensions & Weight (Shipping) | Dimensions & Weight (Shipping) |
| Service & Support | Limited lifetime warranty |
| Compatibility Information | Compatibility Information |
| Designed For | Microsoft Surface Book, Book 2, Book 3, Book with Performance Base, Go, Go 2, Laptop, Laptop 2, Laptop 3, Laptop Go, Pro (Mid 2017), Pro 3, Pro 4, Pro 6, Pro 7, Pro X, Studio, Studio 2 |