Logilink / USB cable / 24 pin USB-c (m) angled to USB (m) straight / USB 2.0 / 5 v / 3 a / 30 cm / black
🔥Πωλείται γρήγορα!
Logilink / USB cable / 24 pin USB-c (m) angled to USB (m) straight / USB 2.0 / 5 v / 3 a / 30 cm / black
€ 5.14
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8699027&productId=afec252a-911e-4a19-b8d7-3064a75afba8&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8699027&productId=afec252a-911e-4a19-b8d7-3064a75afba8&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8699027&productId=afec252a-911e-4a19-b8d7-3064a75afba8&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8699027&productId=afec252a-911e-4a19-b8d7-3064a75afba8&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8699027&productId=afec252a-911e-4a19-b8d7-3064a75afba8&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8699027&productId=afec252a-911e-4a19-b8d7-3064a75afba8&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8699027&productId=afec252a-911e-4a19-b8d7-3064a75afba8&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8699027&productId=afec252a-911e-4a19-b8d7-3064a75afba8&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8699027&productId=afec252a-911e-4a19-b8d7-3064a75afba8&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8699027&productId=afec252a-911e-4a19-b8d7-3064a75afba8&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8699027&productId=afec252a-911e-4a19-b8d7-3064a75afba8&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8699027&productId=afec252a-911e-4a19-b8d7-3064a75afba8&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8699027&productId=afec252a-911e-4a19-b8d7-3064a75afba8&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8699027&productId=afec252a-911e-4a19-b8d7-3064a75afba8&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8699027&productId=afec252a-911e-4a19-b8d7-3064a75afba8&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8699027&productId=afec252a-911e-4a19-b8d7-3064a75afba8&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8699027&productId=afec252a-911e-4a19-b8d7-3064a75afba8&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8699027&productId=afec252a-911e-4a19-b8d7-3064a75afba8&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8699027&productId=afec252a-911e-4a19-b8d7-3064a75afba8&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8699027&productId=afec252a-911e-4a19-b8d7-3064a75afba8&quantity=10"}]
–+
10
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
afec252a-911e-4a19-b8d7-3064a75afba8
Special Features
- To synchronize and charge your USB devices
- USB-A male to USB-C male
- High speed sync & charge with angled plug
- Power output up to 5V/3A
- Premium quality flexible cotton braided cable
- Compatible with a wide variety of USB-C devices
Χαρακτηριστικά
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Type | USB cable |
| Jacket Material | Cotton |
| Rated Voltage | 5 V |
| Rated Current | 3 A |
| Features | Sync and charge |
| Length | 30 cm |
| Colour | Black |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | 24 pin USB-C - male - 90° angled |
| Connector (Second End) | 4 pin USB Type A - male - straight |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | USB / USB 2.0, RoHS |
| Dimensions & Weight (Shipping) | Dimensions & Weight (Shipping) |
| Shipping Width | 10.5 cm |
| Shipping Depth | 15 cm |
| Shipping Height | 7 cm |
| Shipping Weight | 15 g |