Roline / USB cable / 24 pin USB-c (m) reversible to 24 pin USB-c (m) reversible / USB 3.2 Gen 2 / 20 v / 5 a / 1 m / matte black
🔥Πωλείται γρήγορα!
Roline / USB cable / 24 pin USB-c (m) reversible to 24 pin USB-c (m) reversible / USB 3.2 Gen 2 / 20 v / 5 a / 1 m / matte black
€ 16.70
Aπομένουν μόνο 1!
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=1&pid=8702394&productId=b51e28cf-a15e-4a7a-98a0-5b10d6407260&quantity=1"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=1&pid=8702394&productId=b51e28cf-a15e-4a7a-98a0-5b10d6407260&quantity=1"}]
–+
32
Points earned
Χαμηλό απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
b51e28cf-a15e-4a7a-98a0-5b10d6407260
Special Features
- High quality USB 3.1/USB 3.2 Gen 2 x 2 cable with improved shielding
- With the reversible Type C connectors at both ends
- Gold-plated contacts for low wear at high plugging cycles
- Supports USB Power Delivery to 20 V/5 A
Χαρακτηριστικά
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Type | USB-C cable |
| Technology | Shielded |
| Jacket Material | PVC |
| Rated Voltage | 20 V |
| Rated Current | 5 A |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Flexible, Power Delivery capacity 5A, kink protection |
| Length | 1 m |
| Colour | Matte black |
| Connectivity | |
| Connector | 24 pin USB-C - male - reversible |
| Connector (Second End) | 24 pin USB-C - male - reversible |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | USB 3.2 Gen 2, E Mark |