Logilink / USB cable / USB 2.0 type c (m) to micro-USB 2.0 (m) / USB 2.0 / 15 v / 3 a / 50 cm / black
🔥Πωλείται γρήγορα!
Logilink / USB cable / USB 2.0 type c (m) to micro-USB 2.0 (m) / USB 2.0 / 15 v / 3 a / 50 cm / black
€ 5.46
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701627&productId=d867993e-65ff-43a0-b55f-46f3bff0f8cb&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701627&productId=d867993e-65ff-43a0-b55f-46f3bff0f8cb&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701627&productId=d867993e-65ff-43a0-b55f-46f3bff0f8cb&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701627&productId=d867993e-65ff-43a0-b55f-46f3bff0f8cb&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701627&productId=d867993e-65ff-43a0-b55f-46f3bff0f8cb&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701627&productId=d867993e-65ff-43a0-b55f-46f3bff0f8cb&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701627&productId=d867993e-65ff-43a0-b55f-46f3bff0f8cb&quantity=7"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701627&productId=d867993e-65ff-43a0-b55f-46f3bff0f8cb&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701627&productId=d867993e-65ff-43a0-b55f-46f3bff0f8cb&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701627&productId=d867993e-65ff-43a0-b55f-46f3bff0f8cb&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701627&productId=d867993e-65ff-43a0-b55f-46f3bff0f8cb&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701627&productId=d867993e-65ff-43a0-b55f-46f3bff0f8cb&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701627&productId=d867993e-65ff-43a0-b55f-46f3bff0f8cb&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701627&productId=d867993e-65ff-43a0-b55f-46f3bff0f8cb&quantity=7"}]
–+
10
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
d867993e-65ff-43a0-b55f-46f3bff0f8cb
Product Specification
Type
USB-C cable
Technology
Double shielded
Jacket Material
PVC
Rated Voltage
15 V
Rated Current
3 A
Plated Connector
Nickel
Length
50 cm
Colour
Black
Weight
18 g
Connectivity
Connectivity
Connector
USB 2.0 Type C - male
Connector (Second End)
Micro-USB 2.0 - male
Miscellaneous
Miscellaneous
Compliant Standards
USB / USB 2.0, UKCA
Package Details
PE bag
Χαρακτηριστικά
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Type | USB-C cable |
| Technology | Double shielded |
| Jacket Material | PVC |
| Rated Voltage | 15 V |
| Rated Current | 3 A |
| Plated Connector | Nickel |
| Length | 50 cm |
| Colour | Black |
| Weight | 18 g |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | USB 2.0 Type C - male |
| Connector (Second End) | Micro-USB 2.0 - male |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | USB / USB 2.0, UKCA |
| Package Details | PE bag |