Efb-elektronik / USB cable / USB-c (m) to USB-c (m) / USB 3.2 Gen 2 / 20 v / 5 a / 1 m / USB power delivery (100w) / black
🔥Πωλείται γρήγορα!
Efb-elektronik / USB cable / USB-c (m) to USB-c (m) / USB 3.2 Gen 2 / 20 v / 5 a / 1 m / USB power delivery (100w) / black
€ 14.02
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701319&productId=e68d7f7f-2a1f-4ddf-b0dd-157fb56f9a07&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701319&productId=e68d7f7f-2a1f-4ddf-b0dd-157fb56f9a07&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701319&productId=e68d7f7f-2a1f-4ddf-b0dd-157fb56f9a07&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701319&productId=e68d7f7f-2a1f-4ddf-b0dd-157fb56f9a07&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701319&productId=e68d7f7f-2a1f-4ddf-b0dd-157fb56f9a07&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701319&productId=e68d7f7f-2a1f-4ddf-b0dd-157fb56f9a07&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701319&productId=e68d7f7f-2a1f-4ddf-b0dd-157fb56f9a07&quantity=7"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701319&productId=e68d7f7f-2a1f-4ddf-b0dd-157fb56f9a07&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701319&productId=e68d7f7f-2a1f-4ddf-b0dd-157fb56f9a07&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701319&productId=e68d7f7f-2a1f-4ddf-b0dd-157fb56f9a07&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701319&productId=e68d7f7f-2a1f-4ddf-b0dd-157fb56f9a07&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701319&productId=e68d7f7f-2a1f-4ddf-b0dd-157fb56f9a07&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701319&productId=e68d7f7f-2a1f-4ddf-b0dd-157fb56f9a07&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8701319&productId=e68d7f7f-2a1f-4ddf-b0dd-157fb56f9a07&quantity=7"}]
–+
28
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
e68d7f7f-2a1f-4ddf-b0dd-157fb56f9a07
Product Specification
Type
USB-C cable
Technology
Shielded
Jacket Material
PVC
American Wire Gauge (AWG)
32
Rated Voltage
20 V
Rated Current
5 A
Plated Connector
Gold, nickel
Features
USB Power Delivery (100W), e-marker chip, 20GBps data rate
Length
1 m
Outside Diameter
4.5 mm
Colour
Black
Connectivity
Connectivity
Connector
24 pin USB-C - male
Connector (Second End)
24 pin USB-C - male
Miscellaneous
Miscellaneous
Compliant Standards
USB 3.2 Gen 2, RoHS, WEEE
Χαρακτηριστικά
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Type | USB-C cable |
| Technology | Shielded |
| Jacket Material | PVC |
| American Wire Gauge (AWG) | 32 |
| Rated Voltage | 20 V |
| Rated Current | 5 A |
| Plated Connector | Gold, nickel |
| Features | USB Power Delivery (100W), e-marker chip, 20GBps data rate |
| Length | 1 m |
| Outside Diameter | 4.5 mm |
| Colour | Black |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | 24 pin USB-C - male |
| Connector (Second End) | 24 pin USB-C - male |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | USB 3.2 Gen 2, RoHS, WEEE |