Lenovo / thunderbolt cable / 24 pin USB-c (m) to 24 pin USB-c (m) / thunderbolt 4 / 70 cm / 8k60hz support, 4k60hz support / black
🔥Πωλείται γρήγορα!
Lenovo / thunderbolt cable / 24 pin USB-c (m) to 24 pin USB-c (m) / thunderbolt 4 / 70 cm / 8k60hz support, 4k60hz support / black
€ 44.08
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=237&pid=8703447&productId=eb546f03-2be8-4a50-8539-30283ac470eb&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=237&pid=8703447&productId=eb546f03-2be8-4a50-8539-30283ac470eb&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=237&pid=8703447&productId=eb546f03-2be8-4a50-8539-30283ac470eb&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=237&pid=8703447&productId=eb546f03-2be8-4a50-8539-30283ac470eb&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=237&pid=8703447&productId=eb546f03-2be8-4a50-8539-30283ac470eb&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=237&pid=8703447&productId=eb546f03-2be8-4a50-8539-30283ac470eb&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=237&pid=8703447&productId=eb546f03-2be8-4a50-8539-30283ac470eb&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=237&pid=8703447&productId=eb546f03-2be8-4a50-8539-30283ac470eb&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=237&pid=8703447&productId=eb546f03-2be8-4a50-8539-30283ac470eb&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=237&pid=8703447&productId=eb546f03-2be8-4a50-8539-30283ac470eb&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=237&pid=8703447&productId=eb546f03-2be8-4a50-8539-30283ac470eb&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=237&pid=8703447&productId=eb546f03-2be8-4a50-8539-30283ac470eb&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=237&pid=8703447&productId=eb546f03-2be8-4a50-8539-30283ac470eb&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=237&pid=8703447&productId=eb546f03-2be8-4a50-8539-30283ac470eb&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=237&pid=8703447&productId=eb546f03-2be8-4a50-8539-30283ac470eb&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=237&pid=8703447&productId=eb546f03-2be8-4a50-8539-30283ac470eb&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=237&pid=8703447&productId=eb546f03-2be8-4a50-8539-30283ac470eb&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=237&pid=8703447&productId=eb546f03-2be8-4a50-8539-30283ac470eb&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=237&pid=8703447&productId=eb546f03-2be8-4a50-8539-30283ac470eb&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=237&pid=8703447&productId=eb546f03-2be8-4a50-8539-30283ac470eb&quantity=10"}]
–+
88
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
eb546f03-2be8-4a50-8539-30283ac470eb
Special Features
- Armed with advanced tech of Thunderbolt 4 to unleash the power of your processor, matching updated docks
- Optimal length of 0.7 m solves the pain point of clutter desk
- Lightning speed data with 40GBps transmission rate to transfer shows, movies, and music in seconds
- Fast charging supports up to 100 W through USB-C or 170 W/230 W through DC plug
Χαρακτηριστικά
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Type | Thunderbolt cable |
| Features | 8K60Hz support, 4K60Hz support, fast charging support, overvoltage protection |
| Length | 70 cm |
| Colour | Black |
| Weight | 33 g |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | 24 pin USB-C - male |
| Connector (Second End) | 24 pin USB-C - male |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | Thunderbolt 4, RoHS, REACH |
| Dimensions & Weight (Shipping) | Dimensions & Weight (Shipping) |
| Shipping Width | 12 cm |
| Shipping Depth | 13 cm |
| Shipping Height | 1.5 cm |
| Shipping Weight | 48.13 g |
| Service & Support | 1-year warranty |