Delock - USB extension cable - 24 pin USB-c (m) to USB-c/power dc jack (f) - 5 v - 2 a - 5 m - up to 10GBps data transfer rate - black
🔥Πωλείται γρήγορα!
Delock - USB extension cable - 24 pin USB-c (m) to USB-c/power dc jack (f) - 5 v - 2 a - 5 m - up to 10GBps data transfer rate - black
€ 78.66
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8701006&productId=e220d2fa-a5bb-4dce-8bb6-a6b5d3a800ad&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8701006&productId=e220d2fa-a5bb-4dce-8bb6-a6b5d3a800ad&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8701006&productId=e220d2fa-a5bb-4dce-8bb6-a6b5d3a800ad&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8701006&productId=e220d2fa-a5bb-4dce-8bb6-a6b5d3a800ad&quantity=4"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8701006&productId=e220d2fa-a5bb-4dce-8bb6-a6b5d3a800ad&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8701006&productId=e220d2fa-a5bb-4dce-8bb6-a6b5d3a800ad&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8701006&productId=e220d2fa-a5bb-4dce-8bb6-a6b5d3a800ad&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8701006&productId=e220d2fa-a5bb-4dce-8bb6-a6b5d3a800ad&quantity=4"}]
–+
156
Points earned
Χαμηλό απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
e220d2fa-a5bb-4dce-8bb6-a6b5d3a800ad
Product Features
- Efficient data transfer
With a transfer rate of up to 10GBps, this USB-C extension cable ensures fast and efficient data handling for all your devices. - Versatile connectivity options
The cable features a male 24-pin USB-C connector and a female 24-pin USB-C combined with a power DC jack, providing flexibility in connection choices. - Robust build quality
Constructed with 30 AWG for data and 24 AWG for power, the cable is designed for durability and long-lasting use, meeting the demands of everyday applications.
Special Features
- USB-C extension cable with 10GBps data transfer rate
- Durable construction with 30 AWG data and 24 AWG power wires
- Supports 5 V voltage and 2 A current for power delivery
- Features a male to female connector configuration
- Utilizes Prolific PL2586 chipset for reliable performance
Χαρακτηριστικά
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Type | USB-C extension cable |
| American Wire Gauge (AWG) | 30 (data) / 24 (power) |
| Rated Voltage | 5 V |
| Rated Current | 2 A |
| Features | Up to 10GBps data transfer rate, Chipset Prolific PL2586 |
| Length | 5 m |
| Outside Diameter | 4.8 mm |
| Colour | Black |
| Connectivity | |
| Connector | 24 pin USB-C - male |
| Connector (Second End) | 24 pin USB-C/power DC jack - female |
| Miscellaneous | |
| Package Type | Retail |
| Package Details | Box |