Manhattan USB-a line extender, for use with rj45 network cable (not included), extends USB device up to 60m, bus power, cat5e/cat6/cat6a rj45 network cables suitable, black,
🔥Πωλείται γρήγορα!
Manhattan USB-a line extender, for use with rj45 network cable (not included), extends USB device up to 60m, bus power, cat5e/cat6/cat6a rj45 network cables suitable, black,
€ 27.52
Aπομένουν μόνο 1!
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=1&pid=8840721&productId=ebc70078-91a3-451b-aa5d-e91c18b4e9c7&quantity=1"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=1&pid=8840721&productId=ebc70078-91a3-451b-aa5d-e91c18b4e9c7&quantity=1"}]
–+
54
Points earned
Χαμηλό απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
ebc70078-91a3-451b-aa5d-e91c18b4e9c7
Product Specification
Device Type
USB extender
Form Factor
External
Networking
Networking
Connectivity Technology
Wired
Data Transfer Rate
12 Mbps
Max Transfer Distance
60 m
Features
USB powered
Compliant Standards
USB 1.1, USB 2.0
Expansion / Connectivity
Expansion / Connectivity
Interfaces
1 x USB - Type A ¦ 1 x USB - Type B
Miscellaneous
Miscellaneous
Cables Included
2 x USB cable - 11.5 cm
Compliant Standards
RoHS
Dimensions & Weight
Dimensions & Weight
Weight
53.9 g
Manufac
Χαρακτηριστικά
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Device Type | USB extender |
| Form Factor | External |
| Networking | Networking |
| Connectivity Technology | Wired |
| Data Transfer Rate | 12 Mbps |
| Max Transfer Distance | 60 m |
| Features | USB powered |
| Compliant Standards | USB 1.1, USB 2.0 |
| Expansion / Connectivity | Expansion / Connectivity |
| Interfaces | 1 x USB - Type A ¦ 1 x USB - Type B |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Cables Included | 2 x USB cable - 11.5 cm |
| Compliant Standards | RoHS |
| Dimensions & Weight | Dimensions & Weight |
| Weight | 53.9 g |
| Manufacturer Warranty | Manufacturer Warranty |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |