Schwaiger power4you professional / power adapter / 2.4 a / qc 3.0 (USB) / white
🔥Πωλείται γρήγορα!
Schwaiger power4you professional / power adapter / 2.4 a / qc 3.0 (USB) / white
€ 25.44
Aπομένουν μόνο 1!
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: White
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=1&pid=8700007&productId=f9300af5-3e47-4ecb-983f-36a329d578d5&quantity=1"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=1&pid=8700007&productId=f9300af5-3e47-4ecb-983f-36a329d578d5&quantity=1"}]
–+
50
Points earned
Χαμηλό απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
f9300af5-3e47-4ecb-983f-36a329d578d5
Special Features
- Product with Quick Charge 3.0 technology
- Charges compatible devices faster
- Automatic charge control
- Easy charging of portable devices via USB connection
- Integrated multiprotection safety system (short-circuit, overvoltage, overheating and overcharge protection)
- Compact shape
- Universal use
Χαρακτηριστικά
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Product Type | Power adapter |
| Designed For | Camera, tablet, mobile phone, headphones |
| Enclosure Colour | White |
| Power Device | Power Device |
| Voltage Required | AC 230-250 V (50 Hz) |
| Input Connectors | Europlug (power CEE 7/16) |
| Input Connectors Qty | 1 |
| Voltage Provided | 3.6 - 6 / 6.2 - 9 / 9.2 - 12 V |
| OuTPUt connectors | 4 pin USB Type A |
| Max Electric Current | 2.4 A |
| Fast Charge Technology | Qualcomm Quick Charge 3.0 |
| Features | Overload protection, short circuit protection, over voltage protection |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Packaging Type | Carton |
| Material | Plastic, metal |