Startech.com 10ft (3m) USB-c to HDMI adapter cable, 8k 60hz, 4k 144hz, hdr10, USB Type-C to HDMI 2.1
🔥Πωλείται γρήγορα!
Startech.com 10ft (3m) USB-c to HDMI adapter cable, 8k 60hz, 4k 144hz, hdr10, USB Type-C to HDMI 2.1
€ 64.44
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Grey
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8703795&productId=f262fd8f-7e0b-4d88-b8f7-4ae04e3fc9fe&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8703795&productId=f262fd8f-7e0b-4d88-b8f7-4ae04e3fc9fe&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8703795&productId=f262fd8f-7e0b-4d88-b8f7-4ae04e3fc9fe&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8703795&productId=f262fd8f-7e0b-4d88-b8f7-4ae04e3fc9fe&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8703795&productId=f262fd8f-7e0b-4d88-b8f7-4ae04e3fc9fe&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8703795&productId=f262fd8f-7e0b-4d88-b8f7-4ae04e3fc9fe&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8703795&productId=f262fd8f-7e0b-4d88-b8f7-4ae04e3fc9fe&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8703795&productId=f262fd8f-7e0b-4d88-b8f7-4ae04e3fc9fe&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8703795&productId=f262fd8f-7e0b-4d88-b8f7-4ae04e3fc9fe&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8703795&productId=f262fd8f-7e0b-4d88-b8f7-4ae04e3fc9fe&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8703795&productId=f262fd8f-7e0b-4d88-b8f7-4ae04e3fc9fe&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8703795&productId=f262fd8f-7e0b-4d88-b8f7-4ae04e3fc9fe&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8703795&productId=f262fd8f-7e0b-4d88-b8f7-4ae04e3fc9fe&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8703795&productId=f262fd8f-7e0b-4d88-b8f7-4ae04e3fc9fe&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8703795&productId=f262fd8f-7e0b-4d88-b8f7-4ae04e3fc9fe&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8703795&productId=f262fd8f-7e0b-4d88-b8f7-4ae04e3fc9fe&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8703795&productId=f262fd8f-7e0b-4d88-b8f7-4ae04e3fc9fe&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8703795&productId=f262fd8f-7e0b-4d88-b8f7-4ae04e3fc9fe&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8703795&productId=f262fd8f-7e0b-4d88-b8f7-4ae04e3fc9fe&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8703795&productId=f262fd8f-7e0b-4d88-b8f7-4ae04e3fc9fe&quantity=10"}]
–+
128
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
f262fd8f-7e0b-4d88-b8f7-4ae04e3fc9fe
Product Features
- High-resolution HDR video
This USB-C to HDMI cable enables resolutions of up to 8K 60 Hz and is HDMI 2.1 FRL complaint. It supports HDR10, HDCP 1.x/2.2/2.3, and DSC 1.1/1.2a. The adapter cable supports 7.1-channel audio with Dolby Atmos and DTS:X. - Universal compatibility
The USB-C to HDMI converter cable is compatible with laptops and devices from various brands. It works with all hardware platforms and any operating system. The USB Type-C to HDMI cable requires no drivers or software and works with USB-C DP Alt Mode, USB4, Thunderbolt 3, and Thunderbolt 4 laptops and devices. - Thoughtfully designed
Combining a video adapter and cable minimizes potential points of failure and signal loss. Adaptive receiver equalization optimizes the input signal and amplifies the output signal to ensure compatibility with high-resolution monitors. The cable is equipped with cage shielding to prevent electromagnetic interference (EMI).
Special Features
- High-resolution HDR video
- Universal compatibility
- Thoughtfully designed
Χαρακτηριστικά
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Cable Type | Adapter cable active, 8K60Hz support, 4K144Hz support |
| Jacket Material | PVC |
| Compliant Standards | USB4 / Thunderbolt 3 / Thunderbolt 4 |
| Length | 3 m |
| Features | Dolby Atmos support, support HDR10, DTS:X support, DisplayPort Alternate Mode support, VMM7100 chipset, outer diameter 4.8mm, 7.1 audio channel support (HDMI), wide screen support |
| Colour | Space grey |
| Adapters & Converters | Adapters & Converters |
| Max OuTPUt Resolution | 7680 x 4320 |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | 24 pin USB-C - male |
| Connector (Second End) | 19 pin HDMI Type A - male |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | RoHS, WEEE, EMI, HDCP 2.2, HDCP 2.3, HDCP, DSC 1.1, DSC 1.2a |
| Dimensions & Weight | Dimensions & Weight |
| Weight | 121 g |
| Dimensions & Weight (Shipping) | Dimensions & Weight (Shipping) |
| Shipping Width | 14.9 cm |
| Shipping Depth | 21.3 cm |
| Shipping Height | 5.1 cm |
| Shipping Weight | 207.8 g |
| Manufacturer Warranty | Manufacturer Warranty |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |