Logilink / adapter cable / 24 pin USB-c male to HDMI male / 1.8 m / shielded / 4k support
🔥Πωλείται γρήγορα!
Logilink / adapter cable / 24 pin USB-c male to HDMI male / 1.8 m / shielded / 4k support
EXTRA -10%
€ 24.12
Aπομένουν μόνο 2!
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=2&pid=8702147&productId=01d2df94-2c0e-4a45-a422-9c2f4a9151cb&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=2&pid=8702147&productId=01d2df94-2c0e-4a45-a422-9c2f4a9151cb&quantity=2"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=2&pid=8702147&productId=01d2df94-2c0e-4a45-a422-9c2f4a9151cb&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=2&pid=8702147&productId=01d2df94-2c0e-4a45-a422-9c2f4a9151cb&quantity=2"}]
–+
Jinius Promo
EXTRA -10% έκπτωση στο καλάθι! (Μέγιστη έκπτωση €40)
48
Points earned
Χαμηλό απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
01d2df94-2c0e-4a45-a422-9c2f4a9151cb
Product Specification
Cable Type
Adapter cable 4K support
Interface Supported
HDMI / USB
Technology
Shielded
American Wire Gauge (AWG)
32
Jacket Material
PVC
Shielding Material
Aluminum mylar foil with braid
Compliant Standards
USB 3.2 Gen 1
Length
1.8 m
Features
Drain wire, 60 Hz refresh rate
Connectivity
Connectivity
Connector
24 pin USB-C - male
Connector (Second End)
19 pin HDMI Type A - male
Miscellaneous
Miscellaneous
Included Accessories
2 connector caps
Compliant Standards
Χαρακτηριστικά
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Cable Type | Adapter cable 4K support |
| Interface Supported | HDMI / USB |
| Technology | Shielded |
| American Wire Gauge (AWG) | 32 |
| Jacket Material | PVC |
| Shielding Material | Aluminum mylar foil with braid |
| Compliant Standards | USB 3.2 Gen 1 |
| Length | 1.8 m |
| Features | Drain wire, 60 Hz refresh rate |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | 24 pin USB-C - male |
| Connector (Second End) | 19 pin HDMI Type A - male |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Included Accessories | 2 connector caps |
| Compliant Standards | WEEE, EN 50581:2012, RoHS 2011/65/EU, EN 61000-3-3:2013, EMC 2014/30/EU, EN 61000-3-2:2014, EN 55024:2010+A1:2015, EN 55032:2015, UL AWM 20276 |
| Dimensions & Weight | Dimensions & Weight |
| Weight | 74 g |
| Dimensions & Weight (Shipping) | Dimensions & Weight (Shipping) |
| Shipping Width | 24 cm |
| Shipping Depth | 1 cm |
| Shipping Height | 25.5 cm |
| Shipping Weight | 96 g |