Startech.com 1m USB-c charging cable, coiled heavy duty fast charge & sync USB-c cable, USB 2.0 Type-C cable, rugged aramid fiber, / USB-c (m) to USB-c (m) / USB 2.0 / 3 a / 1 m
🔥Πωλείται γρήγορα!
Startech.com 1m USB-c charging cable, coiled heavy duty fast charge & sync USB-c cable, USB 2.0 Type-C cable, rugged aramid fiber, / USB-c (m) to USB-c (m) / USB 2.0 / 3 a / 1 m
EXTRA -10%
€ 16.83
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=11&pid=8700061&productId=0945e540-52b7-4745-97ec-37fe9d072354&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=11&pid=8700061&productId=0945e540-52b7-4745-97ec-37fe9d072354&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=11&pid=8700061&productId=0945e540-52b7-4745-97ec-37fe9d072354&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=11&pid=8700061&productId=0945e540-52b7-4745-97ec-37fe9d072354&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=11&pid=8700061&productId=0945e540-52b7-4745-97ec-37fe9d072354&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=11&pid=8700061&productId=0945e540-52b7-4745-97ec-37fe9d072354&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=11&pid=8700061&productId=0945e540-52b7-4745-97ec-37fe9d072354&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=11&pid=8700061&productId=0945e540-52b7-4745-97ec-37fe9d072354&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=11&pid=8700061&productId=0945e540-52b7-4745-97ec-37fe9d072354&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=11&pid=8700061&productId=0945e540-52b7-4745-97ec-37fe9d072354&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=11&pid=8700061&productId=0945e540-52b7-4745-97ec-37fe9d072354&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=11&pid=8700061&productId=0945e540-52b7-4745-97ec-37fe9d072354&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=11&pid=8700061&productId=0945e540-52b7-4745-97ec-37fe9d072354&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=11&pid=8700061&productId=0945e540-52b7-4745-97ec-37fe9d072354&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=11&pid=8700061&productId=0945e540-52b7-4745-97ec-37fe9d072354&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=11&pid=8700061&productId=0945e540-52b7-4745-97ec-37fe9d072354&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=11&pid=8700061&productId=0945e540-52b7-4745-97ec-37fe9d072354&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=11&pid=8700061&productId=0945e540-52b7-4745-97ec-37fe9d072354&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=11&pid=8700061&productId=0945e540-52b7-4745-97ec-37fe9d072354&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=11&pid=8700061&productId=0945e540-52b7-4745-97ec-37fe9d072354&quantity=10"}]
–+
Jinius Promo
EXTRA -10% έκπτωση στο καλάθι! (Μέγιστη έκπτωση €40)
32
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
0945e540-52b7-4745-97ec-37fe9d072354
Product Features
- Built for daily use
The durable USB C charging cable has aramid fiber reinforcement that shelters it from the stress of frequent bends. This also lets the cable flex without over-stretching or damaging the core of the cable. - Flexible strain relief
The USB C cable is constructed to prevent the connector from separating from the jacket. The extra-long strain relief molding is tested to withstand over 5,000+ bend cycles at a 180° angle. - Superior connection
The durable cable supports all USB 2.0 specifications providing a dependable connection for all your USB-C devices. It supports up to 3A for charging your USB C compatible devices.
Special Features
- Built for daily use
- Flexible strain relief
- Superior connection
Χαρακτηριστικά
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Type | USB-C cable |
| Technology | Shielded |
| Shielding Material | Aluminum mylar foil with braid |
| Jacket Material | Thermoplastic elastomer (TPE) |
| American Wire Gauge (AWG) | 22/32 |
| Rated Current | 3 A |
| Plated Connector | Nickel |
| Features | Coiled, sync and charge, halogen free, Quick Charge |
| Length | 1 m |
| Outside Diameter | 3.1 mm |
| Colour | Black |
| Weight | 38 g |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | 24 pin USB-C - male |
| Connector (Second End) | 24 pin USB-C - male |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | USB / USB 2.0, RoHS, WEEE, EMI |
| Dimensions & Weight (Shipping) | Dimensions & Weight (Shipping) |
| Service & Support | Limited lifetime warranty |