Lindy / USB adapter / 24 pin USB-c (f) to 24 pin USB-c (m) / USB 3.2 Gen 2 / black
🔥Πωλείται γρήγορα!
Lindy / USB adapter / 24 pin USB-c (f) to 24 pin USB-c (m) / USB 3.2 Gen 2 / black
EXTRA -10%
€ 7.65
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702999&productId=1a93a6b3-f5ff-405c-90c0-51b5c50fcdc6&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702999&productId=1a93a6b3-f5ff-405c-90c0-51b5c50fcdc6&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702999&productId=1a93a6b3-f5ff-405c-90c0-51b5c50fcdc6&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702999&productId=1a93a6b3-f5ff-405c-90c0-51b5c50fcdc6&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702999&productId=1a93a6b3-f5ff-405c-90c0-51b5c50fcdc6&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702999&productId=1a93a6b3-f5ff-405c-90c0-51b5c50fcdc6&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702999&productId=1a93a6b3-f5ff-405c-90c0-51b5c50fcdc6&quantity=7"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702999&productId=1a93a6b3-f5ff-405c-90c0-51b5c50fcdc6&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702999&productId=1a93a6b3-f5ff-405c-90c0-51b5c50fcdc6&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702999&productId=1a93a6b3-f5ff-405c-90c0-51b5c50fcdc6&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702999&productId=1a93a6b3-f5ff-405c-90c0-51b5c50fcdc6&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702999&productId=1a93a6b3-f5ff-405c-90c0-51b5c50fcdc6&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702999&productId=1a93a6b3-f5ff-405c-90c0-51b5c50fcdc6&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702999&productId=1a93a6b3-f5ff-405c-90c0-51b5c50fcdc6&quantity=7"}]
–+
Jinius Promo
EXTRA -10% έκπτωση στο καλάθι! (Μέγιστη έκπτωση €40)
14
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
1a93a6b3-f5ff-405c-90c0-51b5c50fcdc6
Product Specification
Type
USB-C adapter
Shielding Material
Copper foil
Plated Connector
Nickel
Features
Poly bag package, PVC connector housing, 20GBps data rate
Colour
Black
Width
2.65 cm
Depth
1.3 cm
Height
0.75 cm
Connectivity
Connectivity
Connector
24 pin USB-C - female
Connector (Second End)
24 pin USB-C - male
Miscellaneous
Miscellaneous
Compliant Standards
USB 3.2 Gen 2, RoHS, REACH, CP65, UKCA
Dimensions & Weight (Shipping)
Dimensions & Weight (Shipping)
Service & Suppor
Χαρακτηριστικά
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Type | USB-C adapter |
| Shielding Material | Copper foil |
| Plated Connector | Nickel |
| Features | Poly bag package, PVC connector housing, 20GBps data rate |
| Colour | Black |
| Width | 2.65 cm |
| Depth | 1.3 cm |
| Height | 0.75 cm |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | 24 pin USB-C - female |
| Connector (Second End) | 24 pin USB-C - male |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | USB 3.2 Gen 2, RoHS, REACH, CP65, UKCA |
| Dimensions & Weight (Shipping) | Dimensions & Weight (Shipping) |
| Service & Support | 10 years warranty |