Startech.com 6.6ft (2m) USB c to displayport 1.2 cable, bidirectional / displayport cable / 24 pin USB-c (m) to displayport (m) / displayport 1.2/thunderbolt / 1.9 m / 4k60hz support, bi-directional, active / white
🔥Πωλείται γρήγορα!
Startech.com 6.6ft (2m) USB c to displayport 1.2 cable, bidirectional / displayport cable / 24 pin USB-c (m) to displayport (m) / displayport 1.2/thunderbolt / 1.9 m / 4k60hz support, bi-directional, active / white
€ 50.84
Aπομένουν μόνο 3!
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: White
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8703255&productId=83cee3a3-b65d-4e83-af0e-4d3f3751179a&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8703255&productId=83cee3a3-b65d-4e83-af0e-4d3f3751179a&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8703255&productId=83cee3a3-b65d-4e83-af0e-4d3f3751179a&quantity=3"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8703255&productId=83cee3a3-b65d-4e83-af0e-4d3f3751179a&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8703255&productId=83cee3a3-b65d-4e83-af0e-4d3f3751179a&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8703255&productId=83cee3a3-b65d-4e83-af0e-4d3f3751179a&quantity=3"}]
–+
100
Points earned
Χαμηλό απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
83cee3a3-b65d-4e83-af0e-4d3f3751179a
Product Features
- Robust video support
The cable supports 4K 60 Hz resolution, allowing for vivid and sharp visuals when connecting USB-C devices to DisplayPort monitors. - Enhanced audio experience
7.1 audio channel support ensures that users enjoy high-definition sound to complement their visuals. - Efficient data transmission
With a data rate of 21.6GBps, this cable provides fast transmission speeds, reducing lag and enhancing performance. - Versatile compatibility
This cable features DisplayPort Alt mode, making it compatible with a range of devices, ensuring seamless connectivity. - Reliable build quality
The cable comes with plastic housing to protect its connectors, enhancing durability and ensuring long-lasting performance.
Special Features
- Supports 4K resolution at 60 Hz for video quality
- Features HDR support for enhanced color and contrast
- Equipped with 7.1 audio channel support for immersive sound
- Provides a data rate of 21.6GBps for transmission
- Active and bidirectional design for versatile connectivity
Χαρακτηριστικά
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Type | DisplayPort cable |
| Features | 4K60Hz support, bi-directional, active cable, 21.6GBps data rate, HBR2 support, HDR support, DisplayPort Alt mode, 7.1 audio channel support, plastic housing |
| Length | 1.9 m |
| Colour | White |
| Weight | 78 g |
| Connectivity | |
| Connector | 24 pin USB-C - male |
| Connector (Second End) | 20 pin DisplayPort - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | Displayport 1.2/Thunderbolt, FCC, HDCP 1.4, HDCP 2.2 |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 22 cm |
| Shipping Depth | 12.8 cm |
| Shipping Height | 1.8 cm |
| Shipping Weight | 84 g |
| Service & Support | 3-year warranty |