Hp pc omen 40l gaming gt21-1009nv
🔥Πωλείται γρήγορα!
Hp pc omen 40l gaming gt21-1009nv
από
€ 3,146.96
σε
- 5%
- 5%
€ 2,990.00
Aπομένουν μόνο 1!
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=1&pid=7948479&productId=e7d6c47a-7d48-4f87-a276-8c1420162988&quantity=1"}]
–+
–+
5980
Points earned
Χαμηλό απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
e7d6c47a-7d48-4f87-a276-8c1420162988
HP PC OMEN 40L GAMING GT21-1009NV, AMD RYZEN 7 7700X 4.5-5.4GHz/32MB, 8 CORES, 16GB (2x8GB DDR5-5200), 1TB WD BLACK PCIe Gen4 NVMe TLC M.2 SSD, NVIDIA GEFORCE RTX 3070 8GB, WIN 11 HOME, 2YW, SHADOW BLACK